GRANDE GROTTO – III URODZINY BULDEROWNI GROTO 15-16.02.2019

Zawody rozgrywamy w dwóch kategoriach: Light oraz Pro z podziałem na kobiety i mężczyzn.

Kategoria Light: dla uczestników, którzy zamierzają się dobrze pobawić i niekoniecznie napinać, baldy od 1 do 25, brak finału.
Kategoria Pro: dla uczestników z zacięciem "zawodniczym", walka o wielki UV finał, baldy od 6 do 30.

Grupy:
15.02(piątek):

- 19:30-22:00 I grupa eliminacyjna(70 miejsc)


16.02(sobota):
- 8:00 - 10:30 II grupa eliminacyjna (70 miejsc)
- 11:00 - 13:30 III grupa eliminacyjna (70 miejsc)
- 14:00 - 16:30 IV grupa eliminacyjna (70 miejsc)

Zapisy drogą elektroniczną (formularz poniżej) do 13.02.2019 do 21:00, wpisowe 50zł
Zapisy w dniu zawodów możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc w grupach, 60 zł.

Osoby między 14 a 18 rokiem życia mogą brać udział wyłącznie za pisemną zgodą Rodziców/Opiekunów.

Istnieje możliwość noclegu na ścianie na materacach, wymagany własny śpiwór, ciszy nocnej nie zapewniamy ;)
Wrocławianie proszeni są w miarę możliwości o zapisywanie się do I grupy ;) (bądźmy gościnni ;)

Pełne info w Regulaminie zawodów.

Informacje praktyczne:

Żeby ułatwić i przyspieszyć rejestracje zawodników bardzo prosimy:
- wcześniejszy przyjazd (ściana otwarta od 7:00)
- przygotowanie wyliczonej opłaty startowej lub płatność kartą
- zapoznanie się z regulaminem ( link poniżej)
- zaparkowanie w wyznaczonym miejscu:


Regulamin Grande Grotto'19

Formularz zgłoszeniowy






Klikając przycisk "ZAPISZ" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu, dla potrzeb rejestracji i uczestnictwa w zawodach Grande Grotto (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i akcepturę regulamin zawodów.


Lista zawodników

Grupa I: piątek 19:30 - 22:00

Imię i nazwisko Miejscowość Team
1Andrzejczak DawidWrocław Alpika
2Baranowska JustynaWrocław-
3Błaszkiewicz MateuszWrocław-
4Borkowski PiotrWrocławDirty
5Brodacki MateuszKłodzko Coffeeclimbers
6Brzezicki ŁukaszLubinKielich Lubin Materiały Wibroprasowane Barabaś
7Chachaj MichałWrocław-
8Ciebiera Agnieszka Wrocław-
9Cieślak KatarzynaKraków-
10Czubacki KacperWarszawa-
11Dobrzyniecka UlaWrocławSW Alpika
12Filip MagdalenaWrocławZerwa
13Golubiński WojciechWrocławBeerwalking Champions
14Górecki BartoszWrocław-
15Jagielnicki RafałWrocław-
16Janiec PaulinaWrocław-
17Jaworek KarinaŁódźŁódzki Klub Wysokogórski
18Juraszek Bartosz JuraszekWrocław-
19Jurkiewicz TadeuszWrocławRed Baron
20Kąkol KrzysiekWrocław-
21Klauziński MarcinWrocław-
22Kołodziejczyk KarolWrocław-
23Kowal Adam KowalBiestrzyków-
24Kozik MiłoszWrocław-
25Kozłowski Grzegorz Wrocław-
26Krasoń GrzegorzWrocławGrubaski
27Krupiński SzymonWrocławGranit
28Kwoczka PawelWroclaw-
29Linkowski WojciechWroclaw-
30Lis MarcinŚcinawaKS Bularz
31Lis MichałSiechnice-
32Łasiński PiotrWrocław-
33Łomnicki Maciek ŁomnickiWarszawadogz
34Machlarz ArturWrocławSW Alpika/WSKW
35Marciniak ArielPoznań-
36Mende MaciejWrocławex-UMED
37Mielczarek Mikołaj MielczarekWrocławZerwa
38Motylewski LukaszWroclaw-
39Napora JacekWrocław-
40Niewiński JakubWrocław-
41Panenka JerzyWrocławSW Alpika/WSKW
42Panenka MichałWrocławSW Alpika/WSKW
43Petko SandraWroclaw-
44Pękala KrzysztofSiechnice-
45Piwońska MariannaWrocław-
46Przybyś MarcinWrocław-
47Pustowar AnetaWroclaw-
48Puziewicz JanWrocław-
49Roziu AdamŻory-
50Rybski TomaszWroclaw-
51sas zuzabielsko-biala-
52Sielczak-Rum KubaWrocławDirtySánchez
53Sieradz KasiaWrocław-
54Sieradz MariuszWrocław-
55Skórzewski MarcinWrocław-
56Skórzewski TomaszKalisz-
57Sługocka BarbaraWarszawacrux
58Sługocki TadeuszWarszawacrux
59Smełka GosiaWrocław-
60Sroka Ania -
61Sroka KalinaWrocławZerwa
62Stangret TomekWrocław-
63Stawski PawełWrocław-
64Stępczak LidiaWrocław-
65Surówka Bartosz Wrocław -
66Szady Magdalena Wrocław-
67Szwajka Jakub Wrocław-
68Ślusarczyk ArturWrocław-
69ŚWIĄTEK Marcin Wrocław-
70Toch DominikaKraków-
71Walczak Paweł ŁódżŁódzki Klub Wysokogórski
72Wilkoński Antoni WilkońskiWarszawaKw Piastoszyn
73Wojtczak AdamWrocławSkalnik
74Wołyńska KatarzynaWrocław-
75Zalesiński SzymonWrocławGoClimbo
76Zielonka Łukasz ZielonkaWrocław-
77Ziółkowska MartaWrocław-
78Żż Żxx-
79Żż Żx-
80Żż Żx-

Grupa II: sobota 8:00 - 10:30

Imię i nazwisko Miejscowość Team
1 Jankiewiz JacekWrocław (Kłodzko w sercu)GRIP
2B AKrk-
3Babiarz Rafał BabiarzWrocław-
4Cybulski MarcinWrocławCrafty
5czech davidwroclaw-
6Denkowski MichałLublinKW Kotłownia
7Drapejkowski FilipWrocław-
8Faściszewski MaciejWrocław-
9Goniowski PrzemysławWrocław-
10Halusiak DorotaWrocławEiger Team
11Jański TomaszWrocław-
12Kaczała Paweł PiotrCW TarnogajHKW \"Direttissima\"
13Kasprzyk MartaWrocławGRIP
14Kisiel Jan KisielWROCŁAWGrip
15Kois Tobiasz KoisWrocław-
16Kowalski KubaWrocław-
17Kudrys MateuszWrocławZERWA
18Kutzmann KrzysztofSmolec San LorenzoGRIP
19Lisoń LukaszWrocław-
20Lubecka Beata LubeckaWrocławGrip
21lula agnieszka trzebnicaGRIP
22Łoś MonikaSiechniceGrip
23Magiera Bartłomiej WałbrzychGRIP
24Maniak MarcelWrocławGrip
25Maniecki wiktorPoznań-
26Markowski WojciechWrocław-
27Misztal LauraWrocławGRIP
28Mrozek OlgaWrocławFizjorest
29Nosal ZuzannaWroclawFabryczna Boulder
30PIELECH MICHAŁWROCŁAWGRIP
31Piotrowski BartoszWrocławRed Baron
32Podsiadło AnnaWęgryGrip
33Polczyk Artur PolczykwrocławKrzyk Skały
34Przyłęcki MateuszWrocławGRIP
35Rutkowski Łukasz Wrocław-
36Sadłoń WojciechKaczorówGRIP
37Staniszewski RafałŚwiebodziceGRIP
38Stawiński MichałWrocław1;DROP TABLE ktotokręcił
39Stępniewski CezaryWrocław-
40Szczerbaniewicz MaciejWrocławKrzyk Skały
41Szkudlarek IgaZielona GóraGRIP
42Szymczak MarcinWrocławdoro team
43Tarnowski MateuszKraków-
44Wiśnicz LucjanWrocław-
45Wujda JacekWrocławFabryczna Boulder
46Wypych MarcinWrocław-
47Zaiets TaniaKharkivFormat
48Zmyślony Grzegorz WrocławDziki z Fabryki
49Żak JoannaWrocław-

Grupa III: sobota 11:00 - 13:30

Imię i nazwisko Miejscowość Team
1Adach KrzysztofWrocławobrałem ziemniaka
2Banasik MartaWarszawaSecret Spot
3Bernard TomaszWrocław-
4Będkowski DawidWrocław-
5Bieroń KrzysztofWrocławWulgarna fala
6Błachnia BartoszPoznańBlokHaus
7Bożek GochaWrocławhead crash
8Chlebowski AleksanderWarszawa-
9Coelho AntonioWrocław-
10Denis Karol DenisLublin-
11Dolińska AretaWarszawaBoby team
12Dziadul MateuszKatowiceTransformator
13Flak WojciechKrakówFATomówki
14Fornalska ZosiaWrocławBoby team
15Frei YevheniiOlawa:)
16Gawrońska MarzenaWrocław-
17Goczoł Łukasz GoczołGliwice-
18Goniowski FranciszekWrocław-
19Gorczyca TomekWrocław / Nowa RudaKinesio
20Gruszczyński KarolWrocławBoby team
21Grzeszczak EwaŁódźŁódzki Klub Wysokogórski
22Gutowski TomaszWrocław-
23Igielski Paweł ŁódźAkademicki Klub Górski
24Jaworski JakubWysoka CityQubsTeam.pl
25Kaczmarek WojtekPoznańBlokhaus
26Kapinos GabrielWrocław-
27Koperwas KajtekKatowice-
28Kordek JakubWrocław-
29kowalczyk maciekWrocławUKA Warszawa
30Kowalewski AdamWarszawaSecret Spot
31Kozaczewska WeronikaWarszawa-
32Koziołek Michał Katowice-
33Krajewski JasiuWrocławZerwa
34Kubica JustynaWrocławKubica Team
35Kubica MaciejWrocławKubica Team
36Kuznetsov ValentynKharkivFormAT
37Łasiński PiotrWrocław-
38Mach AdamBytomGrimpi Mechanika Treningu
39Mandelt Agnieszka MandeltKatowiceBLOKatowice
40Matkowska NataliaJelenia GoraZ fotela wyrwani
41Melnykova KseniiaKharkivFormAT
42Mishchenko LeraKharkivFormat
43Nesterenko DariaKharkivFormAT
44Niezgoda RoksanaWarszawaSecret Spot
45Nowakowska MalwinaWrocław-
46Nowik BartoszWrocław-
47Okrojek JakubŁódźŁódzki Klub Wysokogórski
48Oleksiuk JoannaWarszawa/LublinIura/Crux
49Ostrowska OlgaWrocławWulgarna fala
50Pazoła BartoszLeszno-
51Pękala Małgorzata PękalaWrocław-
52Plawszewski OskarWroclaw-
53Pracownik AdamWarszawa-
54Rumianowski TomaszWarszawaIura/Crux
55Silevych MykolaKharkov FormAT
56Skorupa Aleksander WrocławObiekto
57Smaga Arkadiusz Warszawa UKA Warszawa
58Starżyk SzymonWrocław-
59Stasz Michał StaszRabka Zdrój-
60Strawa JoannaJezow Sudecki TeamJST climbing Pro Sport Experts MF
61Strawa KrzysztofJezow Sudecki TeamJST climbing Pro Sport Experts MF
62Suder Piotr SuderKrakówAvatar
63Sypchenko ValeriiaUkraineFormAT, Kharkiv
64Szandar SandraWrocław-
65Szymkowski Marcin SzymkowskiKraków-
66Świrniak Paweł ŚwirniakProchowice-
67Tabor PiotrKrakówAvatar
68Tkachenko YevhenKharkivFormAT
69Twardowska ElaWarszawaBoby team
70Urbańska AnnaWarszawaCrux
71Wałęcki ŁukaszWrocław-
72Wilczak KrzysztofWłoszakowice-
73Woźniak KacperPoznańBlok Haus
74Wyrtki Magdalena WyrtkiKrakówKS korona
75Ziniewicz JanekWarszawaBoby team
76Żwir MarcinWrocław-
77Żż Żx-
78Żż Żx-
79Żż Żx-
80Żż Żx-

Grupa IV: sobota 14:00 - 16:30

Imię i nazwisko Miejscowość Team
1Abram MarlenaTychy-
2Adamczyk DominikBielawaAdelid
3Balon Nikodem BalonKraków-
4Banach Jakub BanachPoznańsiezgina.pl
5Baratella NicolaWroclaw / Wlochy-
6Bartoszek MaciejKrakówKW Sakwa
7Błażejowska BeataWrocław-
8Bryndza PrzemyslawMakow PodhalanskiNiezalezny
9Cieplik MaciejOpole-
10Czajkowski TomaszWarszawa-
11Czarnecki PiotrKS Korona
12Czyżewska GabiWrocław-
13Domaniecka ZofiaLegnicaGeco Arena
14Drozd MichałKrakówStrefa Wspinania
15Dudek SebastianDabrowa GorniczaCW Transformator
16Dudkiewicz Adam Dzierżoniów -
17Dziedzic BeataWrocławAkademia Pana Koksa
18Fiedur Łukasz Legnica-
19Głuszak TomaszKrakówKW SAKWA
20Gruszka MateuszPoznań-
21Hućko Małgorzata WrocławAkademia Pana Kleksa
22Iwański IrekKrapkowiceClimb team Gogolin
23Jakubowska Róża Gorazdze
24Jarek ŁukaszKatowice KWK wieczore
25Kalita MaciejKrakówKS Korona
26Karpiński RadekWałbrzychWKGiJ
27Kieć Przemysław Jelenia GóraFC Stodoła
28Kijek Kamil Dzierżoniów -
29Kleszcz Tomek WrocławSekta Groto
30Koperwas Asia Katowice-
31Kosiorek KarinaWrocław-
32Kostrzewska MartaKatowiceAMOK
33Kożuch RafałKrakówKW Sakwa
34Krzywiński MarcinSmolec-
35Kwiatkowski Michał KwiatkowskiWarszawaDMM, Tenaya, Heartbeat, Camper.pl
36Lavrushkina EugeniaKrakow-
37Lebiecki TomaszOpole-
38Lipka-Kleszcz Natalia WrocławSekta Groto
39Lis ElliotPoznańCW Rezon
40Luter RadosławWrocławnaleśniki > placki
41Ługowski TomaszKraków-
42Łuszczewski MichałPoznań-
43Mac MagdalenaKraków-
44Marcinkowska MariaPoznańCW Rezon
45Mendrala AgataWrocławAkademia Pana Koksa
46Michalak Agnieszka Częstochowa KW Częstochowa
47Miezianko MajkaWrocław
48Mizielski RadosławKrapkowiceKW Opole
49Oboza BłażejKrakówKW Sakwa
50Obrzut MichałKraków-
51Pawelec MariuszKraków-
52Pełka Wojtek
53Pęcikiewicz SzymonDankowiceKs Korona/Kw Bielsko
54Poszytek Aleksandra LegnicaGeco arena/zawisza
55Ptak RadekKatowice-
56Rękosiewicz AdamWroclaw-
57Ryszka MichałKraków-
58Sasak Marcin BolesławiecKW Grand Barn
59siedziuk lukaszstrzegom-
60Skalski PawełKraków 2fat2climb
61Skowron ŁukaszWrocław-
62Sokalski WojciechWrocław-
63Suder MagdalenaKrakowAvatar
64Szczuchniak KarolLublinRyjceArmia
65Szkatuła JadwigaKrakówAvatar Team
66Szkatuła TomaszKraków-
67Szklarz Piotr SzklarzJelenia Góra-
68Szkudelska HannaWarszawa-
69Tarnowski GrzegorzŚwidnica-
70Topolski JacekWrocław-
71Wanat MichałOpole-
72Wegrzyniak Damian GÓRAŻDŻE -
73Wojdyga BartWrocławAkademia Pana Koksa
74Zając LeoniaBielsko-BiałaPrimaroca
75Zieliński DominikKrakówIntegrowanie Przez Wspinanie
76Zysk Krzysztof OpoleKW Częstochowa
77Żż Ż-
78Żż Ż-
79Żż Ż
80Żż Żxxxx
81Żż Żxxxx

Cennik

Wejście jednorazowe Normalne Ulgowe
pon-pt do godz. 15:00 15 zł 15 zł
pon-pt po godz. 15:00 25 zł 20 zł
sobota, niedziela, święta, dni wolne 25 zł 20 zł
Multisport Plus, OK System 0 zł 0 zł
Dzieci do 12 r.ż. 15 zł 15 zł
Bilet grupowy (minimum 4 osoby) 20 zł/os. 16 zł/os.
Karnety
Miesięczny OPEN(ważny 30 dni od zakupu) 160 zł 140 zł
8 wejść (ważne 60 dni) 140 zł 120 zł
Sekcje (ceny za 1 miesiąc) Normalna Z multisport
Zajęcia 2 x tygodniu + karnet OPEN Wazon, Radlak 270 zł 170 zł
Zajęcia 1 x tygodniu 170 zł 120 zł
Sekcja dziecięca 30zł / 1 wejście -

DOJAZD

SAMOCHODEM
ROWEREM
  • Dojazd od centrum ścieżką rowerową przy ul. Bardzkiej
  • Stojak rowerowy
AUTOBUSEM
  • linie: 100, 125, 136, 145, 325
  • 250 metrów od przystanku Tarnogaj
  • 12 minut jazdy od Dworca Głównego
TRAMWAJEM
  • linia: 8
  • 350 metrów od pętli Tarnogaj
  • 15 minut jazdy od Dworca Głównego

Skontaktuj się z nami!

Czynne
Pon-Pt 12:00-23:00
Sob-Nd 10:00-20:00

Dane adresowe

GROTO Boulderownia
tel. +48 609 871 118
e-mail: biuro@groto.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu.

Formularz kontaktowy



Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Sobota Niedziela
19:00-21:00
Poziom: początkujący
Trener: Tomek „Wazon” Zwolak
18:00
zajęcia wprowadzające dla początkujących

(w cenie wstępu)

17:00-18:30
Zajęcia dla dzieci do lat 8
Trener: Justyna
19:00-22:00
Poziom: średnio zaawansowany
Trener: Tomasz Radlak
10:00-12:00
Organizacja urodzin dla dzieci
10:00-12:00
Organizacja urodzin dla dzieci
19:00-22:00
Poziom średnio zaawansowany
Trener: Tomasz Radlak
19:00-21:00
Poziom: początkujący
Trener: Tomasz Wazon Zwolak
Poniedziałek Wtorek
19:00-21:00
Poziom: początkujący
Trener: Tomasz Wazon Zwolak
18:00
Zajęcia wprowadzające dla początkujących

(w cenie wstępu)

19:00-22:00
Poziom średnio zaawansowany
Trener: Tomasz Radlak
Środa Czwartek
17:00-18:30
Zajęcia dla dzieci do lat 8
Trener: Justyna
19:00-22:00
Poziom: średnio zaawansowany
Trener: Tomasz Radlak
19:00-21:00
Poziom: początkujący
Trener: Tomek Wazon Zwolak
Sobota Niedziela
10:00-12:00
Organizacja urodzin dla dzieci
10:00-12:00
Organizacja urodzin dla dzieci