Main content

Grande Grotto vol. 4

2020-02-21 16:00

21-22.02.2020
Bulderownia Groto zaprasza na czwartą edycję zawodów wspinaczkowych. Obowiązuje podział na kategorie – Lightz łatwiejszym zestawem baldów w myśl idei „bouldering dla każdego” oraz Proczyli najlepsi z najlepszych. W przerwie między eliminacjami a finałem zapraszamy na jedzonko i chillout. Wieczorem zgasną światła, ściana rozbłyśnie UV i rozpocznie sięGrande Finale dla najlepszych zawodników kategorii Pro. Po brawach i oklaskach przyjdzie czas na nocne wspinanie oraz najlepszą UV-imprezę w mieście! O wyjątkowe baldy w obu kategoriach zadbają: routesetter IFSC Marcin Wszołek, Aleksander Romanowski oraz Michał Jędrzejewski wspierani przez młode talenty z Groto.
Kategoria Light:
dla uczestników, którzy zamierzają się dobrze pobawić i niekoniecznie napinać… Nawet jeżeli nie wspinasz super to się powspinasz po super ciekawych baldach w zacnym towarzystwie. Świetna opcja na pierwszy w życiu start w zawodach.
Light-owy zestaw baldów od łatwiaczków do +/-6c, numeracja od 1 do 25, czas 2.5h, brak finału.
Kategoria Pro:
dla uczestników z zacięciem „zawodniczym”, wspinaczy z wieloletnim stażem oraz wszystkich robiących baldy z przedziału 6c-7a, walka o Wielki Finał UV.
Trudniejszy zestaw baldów od 6a do 8a, numeracja od 6 do 30, czas 2.5h. Najlepsza szóstka Pań i Panów przechodzi do finału.

Informacje:

Sprawdź co mamy dla Ciebie

Kurs Pierwsze Kroki

Zajęcia dla rozpoczynających przygodę ze wspinaniem

Sekcje

Chcesz trenować w grupie? Przyjdź i trenuj z nami.

Routesetting

Sprawdź kiedy kręcimy dla Was nowe przystawki.